0048 533 700 255

Team

zapoznaj się z naszym zespołem

WŁAŚCICIEL

Marcin Żurek

Marcin
Żurek

Właściciel
mzurek@smspedition.com

DYREKTOR

Sylwia Hoffmann - Żurek

Sylwia
Hoffmann - Żurek

Dyrektor
shoffmann@smspedition.com

KIEROWNIK

Joanna Misiorny

Joanna
Misiorny

Kierownik transportu i spedycji
0048 534 440 377
jmisiorny@smspedition.com

KSIĘGOWOŚĆ

Alina Jakubowska

Alina
Jakubowska

Kierownik działu księgowego
0048 533 700 255
ajakubowska@smspedition.com
Joanna Platz

Joanna
Platz

Dział windykacji
jplatz@smspedition.com
Marta Różalska

Marta
Różalska

Księgowość
0048 534 730 777
mrozalska@smspedition.com
Joanna Łacna

Joanna
Łacna

Księgowość
alacna@smspedition.com
Mariola Szymoniak

Mariola
Szymoniak

Dział windykacji
mszymoniak@smspedition.com

TRANSPORT

Michał Leśnierowski

Michał
Leśnierowski

Transport / Spedytor
0048 791 794 354
mlesnierowski@smspedition.com
Kinga Hadryś

Kinga
Hadryś

Transport / Spedytor
0048 881 535 542
khadrys@smspedition.com
Magdalena Adamek

Magdalena
Adamek

Transport / Spedytor
0048 533 500 277
madamek@smspedition.com
Joanna Pabich

Joanna
Pabich

Transport / Spedytor
0048 533 700 377
jpabich@smspedition.com
Dagmara Dembska

Dagmara
Dembska

Transport / Spedytor
0048 533 930 377
ddembska@smspedition.com

SPEDYCJA

Anna Maślankowska

Anna
Maślankowska

Spedytor
0048 535 111 668
anna.m@smspedition.com
Anita Sójka

Anita
Sójka

Spedytor
0048 533 700 577
asojka@smspedition.com
Małgorzata Majewska

Małgorzata
Majewska

Spedytor
0048 533 700 577
mmajewska@smspedition.com
Paulina Płóciennik

Paulina
Płóciennik

Spedytor
0048 531 992 882
pplociennik@smspedition.com
Paulina Marcinczak

Paulina
Marcinczak

Spedytor
0048 533 500 277
pmarcinczak@smspedition.com

Magdalena Grzesiak

Magdalena
Grzesiak

Spedytor
0048 533 700 477
mgrzesiak@smspedition.com
Karolina Ibron

Karolina
Ibron

Spedytor
0048 575 526 431
kibron@smspedition.com
Anna Gomółka

Anna
Gomółka

Spedytor
0048 796 430 666
agomolka@smspedition.com
Daniel Stempniak

Daniel
Stempniak

Spedytor
0048 791 794 359
dstempniak@smspedition.com
Daria Fojud

Daria
Fojud

Spedytor
0048 791 794 350
dfojud@smspedition.com

Hanna Nasiadek

Hanna
Nasiadek

Spedytor
0048 534 159 999
hnasiadek@smspedition.com

ODDZIAŁ JAROCIN

Mateusz Florkowski

Mateusz
Florkowski

Kierownik oddziału - Jarocin
0048 791 794 364
mflorkowski@smspedition.com
Jakub Kycia

Jakub
Kycia

Spedytor
0048 534 100 188
jkycia@smspedition.com
Mateusz Grobelniak

Mateusz
Grobelniak

Spedytor
0048 791 794 348
mgrobelniak@smspedition.com
Szymon Pawełczyk

Szymon
Pawełczyk

Spedytor
0048 575 526 446
spawelczyk@smspedition.com

ODDZIAŁ ŁÓDŹ

Łukasz Włodarczyk

Łukasz
Włodarczyk

Kierownik oddziału - Łódź
0048 537 400 477
lwlodarczyk@smspedition.com
Żaneta Kycia

Żaneta
Kycia

Spedytor
0048 663 195 387
zkycia@smspedition.com
Katarzyna Szyktanc

Katarzyna
Szyktanc

Spedytor
0048 537 900 377
kszyktanc@smspedition.com